Soutěže

Školní rok 2018/2019

VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE:

Účastníci krajských kol:

20. 3. 2019 Zeměpisná olympiáda (ZŠ Prostějov,Ul. Vl. Majakovského 1)

                 Richard Šimeček 9.tř.

Účastníci okresních kol:

28. 5. 2019 Matematická soutěž PYTHAGORIÁDA (ZŠ Stupkova Olomouc)

          Alexandt Černý 5.tř. - úspěšný řešitel, GRATULUJEME!

          Klára Marie Pečinková 5.tř. -úspěšná řešitelka, GRATULUJEME!

          Natálie Batová 5.tř.

 

28. 5. 2019 Matematická soutěž PYTHAGORIÁDA (ZŠ Mozartova Olomouc)

          Natálie Olexová 8.B

          Jakub Strejček 8.B

 

9. 4. 2019 Matematická olympiáda (Slovanské gymnázium v Olomouci)

          Kristýna Soukopová 6.A

          Lucie Vachalová 6.A

          Michaela Drábková 8.A

          Natálie Olexová 8.B

          Karolína Smělá 8.B

          Jakub Strejček 8.B

 

20. 2. 2019 Zeměpisná olympiáda (ZŠ Řezníčkova v Olomouci)

          Kristýna Javorková 6.B

          Jakub Formánek 7.A

          Richard Šimeček 9.tř.

 

30. 1. 2019 Matematická olympiáda pro 5. ročník (ZŠ Fr. Stupky v Olomouci)

          Alexandr Černý 5.tř.

          Klára Marie Pečínková 5.tř.

 

 

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE:

 

Sportovní výsledky našich žáků ve šk. roce 2018/2019. Klikněte zde.

 

Výsledky atletických závodů MIKROREGIONU KRÁLOVSTVÍ žáků 1. stupně ze 6. 6. 2019 - klikněte zde

Výsledky atletických závodů O POHÁR STAROSTY OBCE žáků 2. stupně z 11. 6. 2019 - klikněte zde

 

Účastníci krajských kol:

23. 5. 2019 POHÁR ROZHLASU S ČESKOU SPOŘITELNOU, 51. ročník okresní kolo kategorie STARŠÍ ŽÁKYNĚ - 5. místo GRATULUJEME!
Natálie Olexová, Klára Hynková, Aneta Polášková, Karolína Smělá, Lucie Hrabská, Lucie Knopová, Kristýna Smělá, Monika Drábková, Gabriela Plachá

Okresní  a okrsková kola:

16. 5. 2019 POHÁR ROZHLASU S ČESKOU SPOŘITELNOU, 51. ročník okresní kolo kategorie MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - 7. místo

Pavlína Báťková, Veronika Holcová, Tereza Krbečková, Zuzana Kroutilová, Klára Kuchaříková, Vivien Prečanová, Tereza Sklenářová,Kateřina Soušková, Adéla Zemanová

16. 5. 2019 POHÁR ROZHLASU S ČESKOU SPOŘITELNOU, 51. ročník okresní kolo kategorie MLADŠÍ ŽÁCI - 5. místo

Vratislav Bartoněk, Jakub Formánek, Jakub Kovář, Michal Kovařík, Tomáš Nevěřil, Denis Paulík, Tomáš Spurný, David Šimáček, Jan Žák, Matěj Hanák

14. 5. 2019 POHÁR ROZHLASU S ČESKOU SPOŘITELNOU, 51. ročník okresní kolo kategorie STARŠÍ ŽÁKYNĚ - 3. místo

Natálie Olexová, Klára Hynková, Aneta Polášková, Karolína Smělá, Lucie Hrabská, Lucie Knopová, Kristýna Smělá, Monika Drábková, Gabriela Plachá

14. 5. 2019 POHÁR ROZHLASU S ČESKOU SPOŘITELNOU, 51. ročník okresní kolo kategorie STARŠÍ ŽÁCI - 4. místo

Jan Strejček, Ondřej Vyhlídal, Radek Novotný, Matěj Háp, Filip Géba, Tomáš Malý, Lukáš Pastrnek, Radek Vytásek

30. 4. 2019 McDonald's Cup 22. ročník okrskové kolo kategorie A - 2. místo

Roman Kadlec, Tomáš Zlámal, Štěpán Zavíral,Matěj Rybařík, Jan Friesner, Vojtěch Spurný, Michal Piterka, Matěj Vepřek, Daniel Panáček, Vítek Piterka

25. 4. 2019 McDonald's Cup 22. ročník okrskové kolo kategorie B - 3. místo

Ondřej Šafránek, Filip Šustera, Maxmilián Melecký, Matyáš Koriťák, Matouš Palínek, Michal Piterka, Lukáš Židák, Matyáš Rybařík, Vojtěch Spurný, Matěj Vepřek

 7. 11. 2018 Okrskové kolo družstev ve FLORBALU - 4. místo

23. 10. 2018 Okresní kolo družstev ve stolním tenisu pro ZŠ a víceletá gymnázia (pořádala naše škola):

                  mladší chlapci 1. místo

                  starší chlapci 2. místo - Jan Kábrt 8.B, Petr Kábrt 8.B, Patrik Navrátil 9. tř., Radek Novotný 9. tř.

                  starší děvčata 5. místo

8. 10. 2018 Přespolní běh pro venkovské školy Tršice:

                  1. místo Ivana Králová kategorie starší děti

                  2. místo Barbora Králová kategorie starší děti

                  3místo Michal Piterka kategorie starší děti

                  1. místo Veronika Holcová Králová kategorie mladší žákyně

                  2. místo Michal Kovařík kategorie mladší žáci

                  1. místo Bedřich Zahradník kategorie starší žáci

                  2. místo Patrik Navrátil kategorie starší žáci

                  1. místo Lucie Knoppová kategorie starší žákyně

                  3. místo Lucie Hrabská kategorie starší žákyně

 

Hanácká laťka 2018 - Olomouc: Matěj Háp 8.A 2. místo v kategorii registrovaných soutěžících

                                              Klára Hynková 8.A 1. místo v kategorii neregistrovaných soutěžících

                                              další reprezentanti: Monika Drábková 8.A, Radek Vytásek 8.A, Patrik Navrátil 9.tř., Radek Novotný 9. tř.

DALŠÍ SOUTĚŽE:

2. 4. 2019 Recitační soutěž na naší škole:

Kategorie 1. – 2. třída

1. Tereza Sommerová 2. A

2. Viktorie Parčová 1. A

3. Jan Friesner 2. A

Cena rodičů: Tereza Sommerová

 

Kategorie 3. – 5. třída

1. Tereza Friesnerová 4. B

2. Helena Mašková 4. B

3. Jana Ječmenová 4. A

Cena rodičů: Tereza Friesnerová

 

Kategorie 6. – 7. třída

1. Miroslava Gajdošová 7. A

2. Jan Drábek 6. B

3. Nikol Štenclová 7. B

Cena rodičů: Miroslava Gajdošová

 

Kategorie 8. – 9. třída

1. Jan Strejček 9. třída

2. Michaela Drábková 8. A

3. Michaela Stržanovská 9. tř.

Cena rodičů: Jan Strejček

 

 

Školní rok 2017/2018

VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE:

Účastník krajského kola dějepisné olympiády na ZŠ J. A. Komenského Lukáš KOUDELKA žák 9.B se stal úspěšným účastníkem! GRATULUJEME!

 

Účastníci okresních kol:

17. 4. 2018 Matematická olympiáda pro 6. - 8. ročník (ZŠ Fr. Stupky v Olomouci)

          Michaela Drábková 7.A

          Natálie Olexová 7.B

          Aneta Polášková 7.B

          Karolína Smělá 7.B

17. 1. 2018 Dějepisná olympiáda pro 9. ročník

Lukáš Koudelka 9.B - úspěšný řešitel. Postupuje do krajského kola. GRATULUJEME!

20. 2. 2018 Zeměpisná olympiáda (ZŠ Olomouc, Řezníčkova 1)

KATEGORIE A - David Neuman 6.A (16-tý z 28)

KATEGORIE B - Klára Sklenářová 7.B (10-tá z 24)

KATEGORIE C - Lukáš Koudelka 9.B (11-tý ze 34)

 

 

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE - okresní kola:

Podzim 2017 - žáci 8. a 9. tříd uspěli v okresním kole atletického čtyřboje a postoupili do KRAJSKÉHO KOLA, v němž hoši i dívky obsadili krásné 7. místo GRATULUJEME!

                    - žáci 8. a 9. tříd obsadili 3. místo ve stolním tenise v Přerově

 

 

 

Školní rok 2016/2017

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE - okresní kola:

20. 4. RBP Street Hockey Cup 2017 v Ostravě: sestava: brankář: Přemysl Sikora, hráči: Jan Kábrt, Petr Kábrt, Patrik Navrátil (C), Lukáš Dobrozemský a Radek Vytásek. Na postupu na finálový turnaj se podílel také Martin Nekvapil. foto

4. 4. O POHÁR ROTHLASU finále - atletika

mladší 6. a 7. ročník žáci 5. místo,  žákyně 9. místo (z 15-ti škol)

starší 8. a 9. ročník žáci 3. místo - postupují do krajského kola GRATULUJEME! ,  žákyně 4. místo (z 12-ti škol)

Nejlepší výsledky našich žáků a žákyň:

Simona Svozilová 1. místo SPRINT 60 m (8.45 s)

Simona Svozilová 1. místo SKOK VYSOKÝ (158 cm)

Eliška Krejzlíková 1. místo VRH KOULÍ 3 kg (9,51 m)

Jan Sztwiorok 2. místo VRH KOULÍ 4 kg (12,06 m)

Štěpán Nevřela 2. místo SPRINT 60 m (7,69 s)

Jan Zatloukal 2. místo VYTRVALOST 1 500 m (5.02 min)

Matěj Háp 4. místo SKOK VYSOKÝ (141 cm)

SPORTOVNÍ  VŹSLEDKY klikněte zde

 

VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE - účastníci okresních kol:

17. 5. PYTHAGORIÁDA matematická soutěž pro 6., 7. a 8. ročník

Natálie Olexová 6.B - úspěšná řešitelka GRATULUJEME!

Karolína Smělá 6.B

Kristýna Smělá 6.B

4. 4. Matematická olympiáda pro 6., 7. a 8. ročník

       Alena Veselá 8.B

       Michaela Drábková 6.A - úspěšná řešitelka GRATULUJEME!

       Natálie Olexová 6.B

       Karolína Smělá 6.B

       Klára Sklenářová 6.B - úspěšná řešitelka GRATULUJEME! 

       Andrea Vašíčková 6.B

16. 1. Dějepisná olympiáda

        Eliška Peňašková 8.A

 

Školní rok 2016/2017

 

VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE - účastníci okresních kol:

5. 4. Matematická olympiáda pro 6., 7. a 8. ročník

       Alena Veselá 7.B

23. 3. Pythagoriáda - matematická soutěž pro 5.ročník

        Klára Sklenářová 5.B - úspěšná řešitelka GRATULUJEME! 

        Michaela Drábková 5.A

11. 2. Zeměpisná olympiáda

        Richard Šimeček 6. třída  

        Jan Krbeček 7.B

        Jakub Mynařík 8. A

10. 2. Anglický jazyk:

         Libor Tomeček 9. tř. - obsadil 10. místo z 24 soutěžících

19. 1. Matematická olympiáda pro 5. a 9. ročník:

         Michaela Drábková 5.A - úspěšná řešitelka  GRATULUJEME!

         Klára Hynková 5.A

         Tereza Menšíková 5.B

         Natálie Olexová 5.B

         Klára Sklenářová 5.B

11. 2. Zeměpisná olympiáda

        Richard Šimeček 6. třída  

        Jan Krbeček 7.B

        Jakub Mynařík 8. A

                   

Školní rok 2016/2017

 

23. 4. se konala RECITAČNÍ SOUTĚŽ naší školy na téma "Za dávných časů" 

            v kategorii 1. - 4. ročník zvítězil Daniel Drápal 1.tř.

            v kategorii 5. - 8. ročník zvítězil Jan Strejček 5. tř.

 

VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE - účastníci okresních kol:

 

25. 2. Anglický jazyk: Eliška Peňašková 6.A

                                 Libor Tomeček 8. tř.

 

březen fonetická soutěž v předčítání Bücherwurm v německém jazyce,

                                  kterou pořádala VKOL - Německá knihovna ve spolupráci s Goethe-Institutem

                                  krajské kolo: Natálie Švédová 9.tř. - 4. místo

 

8. 4. Matematická olympiáda: Simona Svozilová 6.A - úspěšná řešitelka 

                                            Hana Machovská 6.A

                                            Eliška Krejzlíková 6.A

 

23. 4. Biologická olympiáda - kategorie D: Pavlína Verešová 7.A

                                                         Veronika Schusterová 7.B

27. 4. Biologická olympiáda - kategorie C: Nikola Facková 8. tř.

                                                              Kateřina Schusterová 9. tř.

 

14. 5. Fyzikální olympiáda - kategorie G „Archimediáda“:  Jan Zatloukal 7.B - úspěšný řešitel

                                                                                  

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT