Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Zakončení školního roku 2023/2024

Zakončení školního roku 2023/2024Vážení rodiče a žáci,

dovolujeme si Vás informovat o několika důležitých skutečnostech souvisejících s ukončením stávajícího školního roku a přípravou na nadcházející školní rok 2024/2025.

Rádi bychom Vám oznámili, že slavnostní zahájení nového školního roku 2024/2025 se uskuteční v pondělí 2. září 2024. Bližší informace budou uveřejněny na webových stránkách naší školy. Těšíme se na setkání se všemi žáky, jak stávajícími, tak i nově nastupujícími.

V souvislosti s nadcházejícím obdobím letních prázdnin si Vás dovolujeme požádat o zvýšenou pozornost v oblasti bezpečnosti. Apelujeme na dodržování zásad bezpečného chování při všech letních aktivitách, zejména při koupání, výletech do přírody či jízdě na kole.

Závěrem bychom rádi vyjádřili naše upřímné poděkování. Děkujeme všem žákům za jejich píli a nasazení v průběhu celého školního roku. Velké uznání patří také rodičům za jejich neocenitelnou podporu a spolupráci. V neposlední řadě vyjadřujeme hlubokou vděčnost našemu pedagogickému sboru a všem zaměstnancům školy za jejich obětavou práci a zajištění bezproblémového chodu vzdělávacího procesu.

Přejeme Vám příjemné prožití letních prázdnin, mnoho krásných zážitků, a těšíme se na shledanou v září.

Vedení základní školy