9. ročník

Domácí úkoly na ŠKOLE ONLINE odkaz zde

 

Vážení rodiče a naši milí deváťáci,

doposud máte zadanou práci na doma: číst knihy, podívat se na filmy v originálním znění (zejména v angličtině), procvičovat testy na přijímací zkoušky z českého jazyka a z matematiky. Kdo se k přijímacím zkouškám nechystá měl si podle sešitů (školní a domácí) do matematiky propočítat příklady, co jsme dělali ve škole - soustavy dvou lineárních rovnic o dvou neznámých. Ráda bych připomněla, že vás neustále nabádám ke "krasopisu", aby váš rukopis byl čitelný. Zejména nyní, když je vyhlášena karanténa máte dosti času na výše uvedené aktivity. 

V nejbližší době dostanete další práci. Zadání bude zde, na webu školy nebo na Škole OnLine. Plňte si průběžně zadané úkoly dle pokynů!

Buďte disciplinovaní po všech stránkách a nabádejte k tomu i své blízké. Všichni jsme na jedné lodi a na každém z nás záleží, jak se bude chovat, aby bylo zase dobře a bezpečně.

Moc vás všechny pozdravuji a nezapomeňte, že s úsměvem jde všechno líp

Mgr. Hana Dočkalová

 

Zadání práce na doma:

Mgr. Jan Zdráhal: otevřít zde

Mgr. Hana Dočkalová: otevřít zde

 

Naši milí žáci deváťáci,

ušijte si každý svou vlastní roušku. Kdo bude mít nejoriginálnější? Je hodně návodů na internetu a dá se ušít i ručně. Buďte kreativní! Zvládnete to? Těšíme se, až uvidíme vaše výrobky. Těšíme se na vás!

Vaši třídní učitelé Jan Zdráhal a Hana Dočkalová

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT