Zaměstnanci školy

Pedagogičtí pracovníci

 

Ředitel školy Mgr. Tomáš Jurka 585 391 490 mob. 602 568 054 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zástupkyně ředitele Mgr. Taťána Hanušková 585 391 490 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výchovná poradkyně školy PaedDr. Irena Richterová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

konzultační hodiny úterý 11.00 - 15.00, středa 13.00 - 16.00 nebo dle domluvy

Školní metodik prevence Mgr. Marie Zdařilová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

konzultační hodiny dle domluvy

 

Budova staré školy 1. A - 3. B třída (tel. 585 391 500)

 

1. A    Mgr. Petra Jakubíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1. B    Mgr. Jana Machovská Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1. C    Mgr. Eva Kvítková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2. A    Mgr. Věra Venclíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2. B    RNDr. Hana Tomášková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

3. A    Mgr. Jitka Rytířová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

3. B    Mgr. Michaela Trčová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Budova nové školy 4. A - 9. B třída (tel. 585 391 490)

 

4. A    Mgr.  Mgr. Zlata Hlaváčová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

4. B    Mgr. Jana Slaninová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

5. A    Mgr. Marie Zdařilová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

5. B    Mgr. Nikola Krejčířová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

6. A    Mgr. Hana Dočkalová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

6. B    Mgr. Jan Zdráhal Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

6. C    Mgr. Kristina Bendová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

7. A    Mgr. Lenka Mužíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

7. B    Mgr. Jan Koš Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

8. A    Mgr. Šárka Doleželová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

8. B    Mgr. Gabriela Navrátilová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

9. A    Mgr. Petra Kavanová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

9. B    Mgr. Martina Šilberská Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Netřídní učitelé a učitelky

PaedDr. Irena Richterová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PaedDr. Milada Jančíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zdeněk Jančo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Dagmar Kypusová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Eva Friesnerová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Irena Nezhybová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Veronika Martinů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Asistenti pedagoga

Veronika Habáňová-Borková

Bc. Tereza Venclíková

Bc. Vít Zdařil Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marcela Říhová

Mgr. Věra Buksová

Bc. Pavla Pospíšilová

Zuzana Denková

Mgr. Ondřej Strejček Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Vychovatelé ve školní družině

Hana Kašparová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 731 682 326

Zuzana Gengelová 731 682 336

Jana Janíčková,  731 682 327

Bc. Tereza Venclíková

Bc. Vít Zdařil Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 731 682 335

 

Správní zaměstnanci

Hospodářka: Ing. Irena Coufalová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školník: Miroslav Zdráhal
Uklízečky: Hana Hyžíková, Miluše Peňašková, Zdenka Pospíšilová

 

Zaměstnanci jídelny

Vedoucí jídelny: Eva Zdráhalová 585 391 498 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kuchařky: Dagmar Macenauerová, Jitka Onderková, Michaela Hellusová, Marta Krumpholzová, Eliška Babišová, Renáta Hadašová

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT