Zaměstnanci školy

Pedagogičtí pracovníci

 

Ředitel školy Mgr. Tomáš Jurka 585 391 490 mob. 602 568 054 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zástupkyně ředitele Mgr. Taťána Hanušková 585 391 490 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výchovná poradkyně školy PaedDr. Irena Richterová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

konzultační hodiny úterý 11.00 - 15.00, středa 13.00 - 16.00 nebo dle domluvy

Školní metodik prevence Mgr. Marie Zdařilová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

konzultační hodiny dle domluvy

 

Budova staré školy 1. A - 2. B a 4. A,B třída (tel. 585 391 500)

 

1. A    RNDr. Hana Tomášková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1. B    Mgr. Jana Slaninová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2. A    Marcela Říhová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2. B    Mgr. Jana Machovská Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

4. A    Mgr. Jitka Rytířová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

4. B    Mgr. Michaela Trčová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Budova nové školy 3. A,B a 5. A- 9. B třída (tel. 585 391 490)

 

3. A    Mgr. Věra Venclíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

3. B    Mgr. Nikola Krejčířová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

5. A    Mgr.  Mgr. Zlata Hlaváčová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

5. B    Mgr. Marie Zdařilová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

6. A    Mgr. Petra Kavanová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

6. B    Mgr. Martina Šilberská Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

7. A    Mgr. Hana Dočkalová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

7. B    Mgr. Jan Zdráhal Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

7. C    Mgr. Kristina Bendová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

8. A    Mgr. Lenka Mužíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

8. B    Mgr. Jan Koš Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

9. A    Mgr. Šárka Doleželová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

9. B    Mgr. Gabriela Navrátilová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Netřídní učitelé a učitelky

PaedDr. Irena Richterová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PaedDr. Milada Jančíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zdeněk Jančo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Dagmar Kypusová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Eva Friesnerová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Irena Nezhybová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Veronika Martinů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Ondřej Strejček Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Asistenti pedagoga

Veronika Habáňová-Borková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Tereza Venclíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Vít Zdařil Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marcela Říhová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Pavla Pospíšilová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zuzana Denková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kateřina Hrudníková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Michaela Chromcová

Mgr. Něva Bundilová 

Mgr. Kateřina Komínková

Marek Voštinka

 

 

 Vychovatelé ve školní družině

Hana Kašparová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 731 682 326

Zuzana Gengelová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 731 682 336

Jana Janíčková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.731 682 327

Bc. Tereza Venclíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Vít Zdařil Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 731 682 335

 

Správní zaměstnanci

Hospodářka: Ing. Irena Coufalová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školník: Miroslav Zdráhal
Uklízečky: Hana Hyžíková, Jana Hufnagelová, Olga Jurníková, Eva Valachová

 

Zaměstnanci jídelny

Vedoucí jídelny: Eva Zdráhalová 585 391 498 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kuchařky: Dagmar Macenauerová, Jitka Onderková, Michaela Hellusová, Marta Krumpholzová, Eliška Babišová, Renáta Hadašová

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT